Bu bölümde, müşteriler tarafından en sık sorulan soruları bulacaksınız.
Üye kayıt formunda bilgileriniz eksiksiz ve doğru olmalıdır. Seçeceğiniz şifre kolay hatırlayacağınız fakat başkaları tarafından bilinmeyen ya da tahmin edilemeyen bir şifre olmalıdır.
Nordika Gallery alışveriş sitemizi üye olmadan gezebilirsiniz ve alışveriş yapabilirsiniz.
Sadece poster satın aldığınızda siparişiniz satın alma tarihinden itibaren 48 iş saati içinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Tablo şeklinde satın aldığınız takdirde (poster+çerçeve) siparişiniz satın alma tarihinden itibaren 96 iş saati içinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Tüm siparişler Yurtiçi Kargo ile eve teslim gönderilir (tüm siparişler kargo takip numarası ile gönderilir ve hasara karşı sigortalıdır).
E-mağazamızdan satın aldığınız tüm ürünleri Yurtiçi Kargo ile gönderiyoruz. Kargo firması değişimi talebinde bulunduğunuz takdirde kargo masrafları alıcıya ait olacaktır.
Şu anda fiziki bir mağazamız bulunmamaktadır. Ürünlerimizi sadece www.nordikagallery.com online mağazamız üzerinden satın alabilirsiniz. Tüm siparişleriniz Türkiye'nin her yerine kargo ile ister kapınıza isterseniz kargo şubesine teslim edilir.
Ödemelerinizi alışverişinizi tamamladıktan sonra web sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Web sitemizde 2 ayrı ödeme yöntemi vardır; kredi kartı ile ödeme ve havale/EFT yoluyla ödeme. www.nordikagallery.com'da online güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz SSL Sertifikası ile korunmaktadır. SanalPos olarak kullandığımız alt yapı İyzico'ya aittir.
Kapıda ödeme seçeneğimiz henüz bulunmamaktadır.
Tüm ürünlerimizin fiyatına KDV (Katma Değer Vergisi) ilave edilmiştir.
Web Sitemiz ve internet üzerinden yasal satış yapan bütün sitelerin T.C kimlik no talep etmesinin sebebi adınıza hazırlanacak faturalarda T.C. kimlik no bilgisinin maliye bakanlığınca zorunlu kılınmış olmasıdır. T.C kimlik numaranız adınıza düzenlenen faturalarda ilgili bölüme yazılmak içi talep edilmektedir. Bu bilgi, üye olurken Gizlilik Sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi, kimseyle paylaşılmamaktadır.
Web Sitemiz üzerinden ödemelerinizi kredi kartı ve banka havalesi yöntemi ile yapabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartınız ile tek çekim olarak yapabileceğiniz gibi, kartınızın özellikleri dâhilinde taksitli olarak da sağlamanız mümkündür.
350 TL ve üzeri alışverişlerde kargo tüm Türkiye'ye ücretsizdir.
Web Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde e-posta adresinize siparişiniz ile ilgili kargo sevk bilgileri gönderilir.
Evet, takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra e-posta adresinize gönderilen sipariş numaranızı kullanarak siparişinizin kargo sürecini sorgulayabilirsiniz.
Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. Kargonuzu 3 gün içinde sipariş numaranız ile birlikte en yakın kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Siparişiniz belirtilen sürede teslim almadığınız takdirde nodikagallery.com'a iade edilir.
Baskılarımızın renkleri web sitemizde gösterilen renklerle aynıdır. Monitörünüzde renkleri en doğru şekilde görebilmeniz için size monitörünüzün renk kalibrasyonunu doğru yapmanızı öneririz. Bunun yanı sıra, kullandığımız kâğıdın yüzeyi monitörün parlaklığına sahip olmadığını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Baskı kalitemiz ve kullandığımız materyaller hakkında bilgi edinmek için sizleri POSTERLERİMİZİN KALİTESİ bölümünü ziyaret etmeye davet ediyoruz.
Ölçüler web sitemizde belirtildiği gibidir. Bu ölçüler dışında başka ölçülerde üretim yapılmamaktadır. Şu anda, istek üzerine tasarım veya kişisel baskı yapılmamaktadır.
Size bir onay email'i gönderdik
Bu email zaten kayıtlı