ÖNEMLİ: TÜM TÜRKİYE'YE KARGO ÜCRETSİZDİR.


1- POSTERLERİMİ KAÇ GÜNDE TESLİM ALIRIM?

Posterleriniz 1-2 iş günü içersinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz ile göre kargoya teslimin ardından takriben 1-3 iş günü içerisinde de adresinize ulaşmış olur. 

2- SİPARİŞLERİMİ HANGİ KARGO ŞİRKETİYLE GÖNDERİYORSUNUZ?

E-mağazamızdan satın aldığınız tüm ürünleri Yurtiçi Kargo, Aras Kargo veya MNG Kargo ile gönderiyoruz. Kargo firması değişimi talebinde bulunduğunuz takdirde kargo masrafları alıcıya ait olacaktır.

3- KARGO ÜCRETLERİ NELERDİR?

Tüm Türkiye'ye kargo ücretsizdir.

4- SİPARİŞİMİN KARGOYA VERİLDİĞİNİ NASIL ANLAYACAĞIM?

Web Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde e-posta adresinize siparişiniz ile ilgili kargo sevk bilgileri gönderilir.

5- SİPARİŞİMİ TAKİP EDEBİLİR MİYİM?

Evet, takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra e-posta adresinize gönderilen sipariş numaranızı kullanarak siparişinizin kargo sürecini sorgulayabilirsiniz.

6- KARGOM GELDİĞİNDE TESLİMAT ADRESİNDE DEĞİLDİM, NE YAPMALIYIM?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. Kargonuzu 3 gün* içinde sipariş numaranız ile birlikte en yakın kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Siparişiniz belirtilen sürede teslim almadığınız takdirde nordikagallery.com'a iade edilir.

* Bu süre kargo firmasına göre değişkenlik gösterir.

7- YURT DIŞINA GÖNDERİM YAPIYOR MUSUNUZ?

Türkiye dışına gönderim yapılmamaktadır.

8- SİPARİŞİMLE İLGİLİ BİR SORUNUM VAR, BUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİM?

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorun karşısında bizimle info@nordikagallery.com adresine yazarak iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

BAŞKA BİR SORUNUZ MU VAR?

Sorunuzun cevabını bu bölümde bulamadıysanız şuraya tıklayarak iletişim formu aracılığıyla bize sorunuzu sorabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yaparız.

You have successfully subscribed!
This email has been registered