Teslimat Bilgileri

1- POSTERLERİMİ KAÇ GÜNDE TESLİM ALIRIM?

Siparişinizi kargo firmasına teslim ettiğimizde, takip numaranızı içeren bir SMS ve/veya Whatsapp alacaksınız.

Nordika, satın alma işleminizde kayıtlı olan adrese gönderim yapacaktır. Teslimat süreleri alışverişiniz sırasında seçtiğiniz kargo firmasına bağlıdır. Kargo firmalarının bize verdiği bilgiye göre İstanbul'a 2 (iki) ila 5 (beş) iş günü arasında diğer ilçelere ise 7 (yedi) iş gününe kadar teslimat yapmaktadırlar.

Takip numaranızı aşağıdaki linke girerek siparişinizi takip edebilirsiniz:
Aras Kargo: https://www.araskargo.com.tr/

Herhangi bir anormallik veya teslimat gecikmesi tespit ederseniz, size destek olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Not: Yukarıdaki tarihler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Bu tarihler kargo firmasına bağlı olarak değişebilmektedir. Bir teslimat süresinin aşılmış olması size Nordika’dan herhangi bir hak talep etme hakkı vermez.

2- SİPARİŞLERİMİ HANGİ KARGO ŞİRKETİYLE GÖNDERİYORSUNUZ?

E-mağazamızdan satın aldığınız tüm ürünleri Aras Kargo ile adrese teslim gönderiyoruz.

3- KARGO ÜCRETLERİ NELERDİR?

İki ve üzeri alışverişlerde Kargo Ücretsiz.

4- SİPARİŞİMİN KARGOYA VERİLDİĞİNİ NASIL ANLAYACAĞIM?

Web Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde e-posta adresinize siparişiniz ile ilgili kargo sevk bilgileri gönderilir.

5- SİPARİŞİMİ TAKİP EDEBİLİR MİYİM?

Evet, takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra e-posta adresinize veya Whatsapp numaranıza gönderilen kargo takip numaranızı kullanarak siparişinizin kargo sürecini sorgulayabilirsiniz.

6- KARGOM GELDİĞİNDE TESLİMAT ADRESİNDE DEĞİLDİM, NE YAPMALIYIM?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. Kargonuzu 3 gün* içinde sipariş numaranız ile birlikte en yakın kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Siparişiniz belirtilen sürede teslim almadığınız takdirde nordikagallery.com'a iade edilir.

* Bu süre kargo firmasına göre değişkenlik gösterir.

7- KARGOM BANA ULAŞTIĞINDA PAKETİN ZARAR GÖRDÜĞÜNÜ FARK ETTİM, NE YAPMALIYIM?

Siparişiniz tarafınıza ulaştığında kargo görevlisinden ürünü teslim almadan önce mutlaka koliyi kontrol ediniz. Kolide herhangi bir ıslaklık, yırtıklık, eziklik veya darbe bulunması durumunda ürünü teslim almayınız ve bize 0552 315 71 62 WhatsApp numarasına mesaj atıp durumu bildiriniz.

8- YURT DIŞINA GÖNDERİM YAPIYOR MUSUNUZ?

Türkiye dışına gönderim yapılmamaktadır.

9- SİPARİŞİMLE İLGİLİ BİR SORUNUM VAR, BUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİM?

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorun karşısında bizimle info@nordikagallery.com adresine yazarak iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

BAŞKA BİR SORUNUZ MU VAR?

Sorunuzun cevabını bu bölümde bulamadıysanız bizimle WhatsApp (0552 315 71 62) üzerinden  iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yaparız.