Hakkımızda

Nordika Gallery Türkiye çapında online Fine Art resim ve fotoğraf baskı satışı yapan bir internet sitesidir. Web sitemizdeki ulusal ve uluslararası sanatçılar tarafından tasarlanan tasarımların her biri 500 kopya ile sınırlıdır. Baskılarımızı pigmentli mürekkep ile Hahnemühle marka asitsiz premium kâğıtları üzerine yapmaktayız. Bu kâğıtların en büyük özelliklerinden biri 90 seneyi aşkın ömürlerinin olmasıdır.

Sanat galerilerindeki yüksek fiyatlar ve internette arayıp sürekli aynı vasat, modası geçmiş ve düşük kaliteli posterlerle karşılaşmaktan sıkılmıştık. Bunun üzerine, göze hitap ettiği kadar kaliteli ve modern sanat eserleri sunma hayalimizi hayata geçirmeye karar verip herkesin erişebileceği, keyifli ve pratik bir online Fine Art Poster alışveriş deneyimi yaratmak için kolları sıvadık. Böylece, "Sadece beğendiğimiz ve bizzat kendi evimizde de bulunmasını istediğimiz tasarımlar satmak" gibi çok basit bir felsefeyle yola çıkan sanatsever bir grup arkadaşın (fotoğrafçı, tasarımcı ve müzisyen) işbirliği neticesinde Nordika Gallery projesi 2019 yılında vücut buldu. 

Bizi poster satan diğer online mağazalardan farklı kılan ise tüm koleksiyonumuzun bir küratör edasıyla hazırlanmasıdır. En büyük değil en iyi online sanat eseri mağazası olmak istiyoruz. Dolayısıyla "kalite" ve "yaratıcılık" bizim için en önemli kriterlerdir. E-mağazamızın ilham veren modelleri arasında mutlaka eviniz veya ofisiniz için zevkinize uygun bir tasarım bulacaksınız.

İşimiz insan ilişkilerine dayanıyor; temsil ettiğimiz sanatçılarla kurduğumuz ilişki ve müşterilerimizle olan ilişkimiz bizim için değerlidir. Geçici değil kalıcı olmak için buradayız. Esneğiz ve ihtiyaçlara kulak veriyoruz. Eğer bir şey doğru değilse, onu düzeltmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız. Ürünlerimiz hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçtiğinizde sizi deneyimli uzmanlarımızdan biri karşılar ve sorunuza en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olur.

E-mağazamızdaki alışveriş deneyiminin keyfini çıkarmanız dileğiyle.

Eğer bir öneriniz veya yorumunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.