DEĞİŞİM, İADE VE İPTAL ŞARTLARI

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde size sunulan mesafeli satış sözleşmesini ve ön bilgilendirme formunu kabul etmiş sayılırsınız.

Sipariş ettiğiniz dekoratif poster veya posterlerin siparişiniz üzerine özel olarak basıldığını hatırlatmak isteriz.

Siparişimi değiştirebilir miyim veya iade/iptal edebilir miyim?

Siparişinizi, adresinize teslim edildiği tarihten itibaren en geç üç (3) iş günü içerisinde değiştirebilir veya iade/iptal edebilirsiniz, önce konu ile ilgili sipariş numaranızı da belirterek lütfen bizimle 0552 315 71 62 WhatsApp numarası ile iletişime geçiniz. Sipariş değiştirme/iptal/iade etmenin bedeli 350 TL'dir (kargo + ambalajlama + işçilik masrafları). Bu bedel değişim/iptal/iade süreci tamamlandıktan sonra müşteriye iade edilecek tutardan kesilecektir. Müşteri kargo şubesinde herhangi bir ödeme yapmayacaktır. Ödeme iadelerinin süresi 14 iş gününe kadar uzayabilir.

*Web Sitemizin Kişiye Özel bölümünden satın alınan veya kişiye özel ölçülerde hazırlanan tasarımların iadesi kabul edilmemektedir.

Önemli: Kullanılmış, hasar görmüş, lekelenmiş, katlanmış, yırtılmış yani kısaca satılabilirlik özelliğini yitirmiş olan HASARLI ÜRÜNLERİN İADESİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR. Bize iade edilmiş ürünlerde uzmanlarımız tarafından herhangi bir hasar tespit edildiği takdirde iadeniz kabul edilmez ve gönderi bedeli müşteriye ait olmak üzere, kargo müşteriye geri gönderilir.

Ürünü nasıl iade edebilirim?
İade edilen ürün orjinal ambalajında iade edilmelidir. Satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, yani başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çerçeveler için akrilik cam üzerindeki koruyucu film çıkarılmamış olmalıdır. Bize konu ile ilgili yazdıktan sonra (email veya WhatsApp) size iade bilgileri verilecektir.

Ürünleri değiştirmenin veya iade/iptal etmenin maliyeti var mı?
Değiştirilen veya iade/iptal edilen ürünler için 350 TL (kargo + ambalajlama + işçilik masrafları) müşteri tarafından karşılanır. Bu bedel iade süreci tamamlandıktan sonra müşteriye iade edilecek tutardan kesilecektir. Müşteri kargo şubesinde herhangi bir ödeme yapmayacaktır. Ödeme iadelerinin süresi 14 iş gününe kadar uzayabilir.

Kargomu teslim almazsam ne olur?
Müşteri kargosunu teslim almaz ve kargo ofisimize geri dönerse, müşterinin siparişi iptal edilir. Gönderi maliyetimizin karşılanması adına müşterinin alışverişini yaptığı sırada ödediği bedelden 110 TL kesilerek müşteriye ödemesi iade edilir.


Paketim ve ürünlerim kargoda hasar görürse ne olur?
Normal şartlarda paketin size sağlam bir şekilde ulaşmış olması gerekmektedir zira posterlerinizi son derece sağlam bir postüp içerisinde göndermekteyiz. Ancak buna rağmen kargo elemanı paketinizi size ezilmiş bir vaziyette getirirse ve içindeki ürünlerin zarar görmüş olabileceğini düşünüyorsanız lütfen paketi KABUL ETMEYİNİZ. Her halükarda paketi alıp almamakla kararsızsanız lütfen 0552 315 71 62 WhatsApp numaramıza bize paketin bir görselini gönderiniz size derhal yardımcı olacağız. 

Bana yanlış ürünler gönderildi, ne yapmalıyım?
Emin olmak için öncelikle siparişinizi tekrar kontrol ediniz. Eğer yanlış ürün gönderildiyse lütfen bizimle 0552 315 71 62 WhatsApp numarası ile iletişime geçiniz.