Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan mesafeli satış sözleşmesini ve ön bilgilendirme formunu kabul etmiş sayılırsınız.

www.nordikagallery.com web sitesinden sipariş ettiğiniz ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz adrese teslim edildiği tarihten itibaren üç (3) iş günü içerisinde aşağıda belirtilen sebeplerden dolayı iade edilebilir. Üç (3) iş gününü aşan bildirimlerde iade kabul edilmemektedir.

-Baskı hatası
-Talep edilenin dışında ölçü gönderimi
-Yanlış tasarım gönderimi
-Kargo kaynaklı hasar

İade talebinizi, sebebini belirterek bu üç (3) iş günü içerisinde bize 0552 3157162 WhatsApp numarasına mesaj atarak veya info@nordikagallery.com adresine yazarak bildirmeniz gerekmektedir. İade talebiniz bize ulaştığında tarafımızca değerlendirilir (sizden ürünlerin fotoğrafını talep edebiliriz). Ardından, takip edilecek adımları bildirmek için sizinle irtibat kurulur.

Bize bilgi verilmeden iade edilen ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ayıplı ürün (baskı hatası, yanlış baskı, yırtık, vs.) iadesinde kargo ücreti geliş ve gidişte www.nordikagallery.com'a aittir.

Müşteri kaynaklı iade veya değişim yapılması durumunda 19, 99 TL olan kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır. Müşteri bu kargo ücretini kargo şubesinde ödemeyecektir; iade süreci tamamlandıktan sonra müşteriye iade edilecek ücretten kesilecektir.

İade edilen ürün orjinal ambalajında iade edilmelidir. Satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, yani başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çerçeveler için akrilik cam üzerindeki koruyucu film çıkarılmamış olmalıdır.

Ödeme iadelerinin süresi 14 iş gününe kadar uzayabilir.

İade talebinin reddedildiği durumlarda size konuyla ilgili açıklayıcı bir e-posta gönderilip ürün ilk teslimat adresine iade edilir.

Size bir onay email'i gönderdik
Bu email zaten kayıtlı