Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan mesafeli satış sözleşmesini ve ön bilgilendirme formunu kabul etmiş sayılırsınız.

www.nordikagallery.com web sitesinden sipariş ettiğiniz ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz adrese teslim edildiği tarihten itibaren yedi (7) iş günü içerisinde iade edilebilir. Yedi (7) iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz.

İade talebinizi bu yedi (7) iş günü içerisinde bize 0552 3157162 WhatsApp numarasına mesaj atarak veya info@nordikagallery.com adresine yazarak bildirmeniz gerekmektedir. İade talebiniz bize ulaştığında tarafımızca değerlendirilip size 48 saat içinde bir bilgi e-postası gönderilir.

Size ulaşan üründe hasar veya hata olması durumunda Nordika Gallery sizden paketin ve ürünün dijital görselini içeren problemle ilgili detaylı açıklama e-postası talep edebilir.

Ayıplı ürün (baskı hatası, yanlış baskı, yırtık, vs.) iadesinde kargo ücreti geliş ve gidişte www.nordikagallery.com'a aittir. Bunun dışındaki tüm taleplerde ürünün kargolanması ve değişim sonrası tekrar kargolanması işleminden alıcı sorumludur.

Nordika Gallery  hiçbir zaman karşı ödemeli olarak gönderilen paketleri teslim almaz.

Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Teslimat sırasında yapacağınız kontrollerde herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

İade edilen ürünü orijinal ambalajında ve orijinal faturasıyla iade etmeniz gerekmektedir.

İade edilen ürün teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir.

İade edilen ürün bize ulaştığında ürünün durumu kontrol edilip neticesinde size ya yeni bir ürün ya da iade edilen ürünün değerinde ve oluşturma tarihinden itibaren 12 ay geçerli olan bir alışveriş kuponu gönderilir.

Yeni ürün, iade edilen ürün bize ulaştıktan en geç iki (2) iş günü içerisinde müşteriye gönderilir.

Alışveriş kuponu da aynı şekilde, iade edilen ürün bize ulaştıktan en geç iki (2) iş günü içerisinde müşteriye e-posta yoluyla gönderilir.

İade talebinin reddedildiği durumlarda size konuyla ilgili açıklayıcı bir e-posta gönderilip ürün ilk teslimat adresine iade edilir.

You have successfully subscribed!
This email has been registered