İçeriğe atla
17 HAZİRAN'A KADAR %30 İNDİRİM
İstek Listesi
Sepet
0 ürün

Yeni Tasarımlar

Deniz Feneri Poster - Giclée BaskıDeniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Deniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Doğal tonlarda güzel bir deniz feneri fotoğrafı. Arka planda açık mavi bir gökyüzü görülmektedir ön planda ise saz püskülleri yer almaktadır. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Huzur Poster - Giclée BaskıHuzur Poster - Giclée Baskı

Huzur Poster - Giclée Baskı

Bu deniz temalı tablo fotoğrafına baktıkça denizin insanda uyandırdığı o sonsuz huzurlu ve dingin hissi sayesine daima anda kalacaksınız. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Patika Poster - Giclée BaskıPatika Poster - Giclée Baskı

Patika Poster - Giclée Baskı

Arka planda denizin göründüğü ön planda ise vahşi otlar arasında uzanan dar bir patikanın yer aldığı sade bir doğa fotoğrafı. Yumuşak tonlarıyla huzur veren bir hava sunan bu güzel fotoğraf evinize feng shui dekorunu uygulamak için iyi bir tercihtir. Zevkinize uygun başka posterler ile birlikte kullanıp hoş bir duvar tablo galerisi oluşturabilirsiniz. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Kayalık ve Deniz Poster - Giclée BaskıKayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Kayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Fotoğraftaki falez ve sahile vuran dalgaların sunduğu manzaraya baktıkça kendinizi adeta iyi hissedecek ve zihniniz rahatlayacaktır. İç mekânınıza feng shui dekorunu uygulamak için harika bir tercihtir. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Deniz Kabuğu Poster - Giclée BaskıDeniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Deniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Sahilde poz vermişçesine duran yakın çekim güzel bir denizkabuğu fotoğrafı. Estetik görünümüyle ve yumuşak tonlarıyla her mekâna uyum sağlayan bir poster tasarımı. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Sepet
0 ürün

BLOG

ÇOCUK ODASI İÇİN TABLOLAR: YARATICILIĞI BESLEMELİ VE İLHAM VERİCİ OLMALI

Çocuklarınıza güzel dekore edilmiş bir yatak odası hediye etmek kadar güzel bir şey yoktur. Zamanlarının büyük çoğunluğunu geçirdikleri hatta bağ kurabildikleri bu mekanlarda kendilerini iyi ve ait hissettikleri, motive oldukları ortamlar hazırlamak önemlidir. Bu yazımızda bebek ve çocuk odasını birbirinden sevimli, cıvıl cıvıl, dekoratif olduğu kadar öğretici ve öğretici olduğu kadar hayal gücünü besleyen çocuk posterleri ile nasıl dekore edeceğinize, nasıl hem eğlenceli hem rahat ve huzurlu bir ortam yaratabileceğinize dair ipuçları derledik.

Çocuk Odası Tabloları

Minik Tilki N2 Posterini Satın Al - Sweet Like A Lollipop Posterini Satın Al 

Sevimli hayvan desenli tablolar ile çocuk yatak odası dekorasyonu

Hayvanları sevmeyen çocuk var mıdır? Herhâlde hayvanları sevmeyen çocuk yoktur hatta genellikle çok severler çünkü çocukların hayal dünyasında hayvanlar farklı bir yere sahiptir. Minik bir yavru köpeği veya kediyi gördüklerinde yüzlerinde beliren o mutluluğu görmek bunu anlamaya yeter. Neşeli ve rengarenk tasarlanmış aslan, kaplan, zürafa, kirpi, leopar gibi hayvan resimli tablolar ufaklığınızın odasına çok yakışacaktır.

Çocuk Odası İçin Hayvan Tabloları

Tüm Çocuk Odası Tablolarına Gözat

Çocuk odası için tematik tablolar

Tematik bir oda dekorasyonu yaparken çocuklarınızın da görüşünü alabilir ve onların sevdiği veya ilgilendiği konulara göre bir düzen hazırlayabilirsiniz. Örneğin uzay temalı tablolar ile çocuğunuzun uzaya, gezegenlere karşı olan ilgi ve merakını arttırabilirsiniz veya orman temalı posterler ile güzel bir iç tasarım meydana getirebilirsiniz ve bu dekorasyonu alfabe posterleri veya yaratıcı dünya haritası tabloları gibi renkli notalar ve öğretici dokunuşlar ile tamamlayabilirsiniz.

Çocuk Odası İçin Poster

Hayvanlar Posterini Satın Al

Pastel tonlarda bebek odası tabloları

Bebek odası dekorasyonu için tablo seçerken tercihinizi pastel tonlardan yana yapmanız doğru olacaktır. Pastel tonlar bebek odası dekorasyonu için son derece uygun renk tonlarıdır. Bu renklerin soft ve dinlendirici etkisi bebeğinizin dikkatini dağıtmaz ve üzerindeki sevimli resimler de ilgisini çekebilir. Burada da yine çocuğunuzun hayal gücünü besleyen ve ona mutluluk veren tablolar seçmek her zaman daha anlamlı olacaktır.

Nordika Gallery Çocuk Tabloları

Sevimli Fil Posterini Satın Al

Çocuk poster setleri sunduğumuz bu yazıda fark yaratacak örnekler bir arya getirdik. Çocuk odası ve bebek odası için tablolar çeşit bakımından çok zengindir: Eğitici posterlerden sevimli hayvan resimlerine ve harika uzay fotoğraflarına kadar birçok tasarım bulabilirsiniz. Koleksiyonumuzdaki çocuk ve bebek odası dekorasyonu için olan tablo modelleri size ilham kaynağı olabilir.

Tüm çocuk poster koleksiyonunu görmek için şu linke tıklayın

Önceki
Sonraki

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta adresi kaydedildi!

Ürünü satın al

Seçenek Seçin

Seçeneği Düzenle
Stoka geldiğinde bana bildir

Seçenek Seçin

this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler