İçeriğe atla
04 MART'A KADAR
%30 İNDİRİM + ÜCRETSİZ KARGO

WhatsApp: 0552 315 71 62

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

BLOG

İSKANDİNAV TARZI TABLOLAR - FINE ART BASKILAR

İSKANDİNAV TARZI TABLOLAR - FINE ART BASKILAR

NORDİKA GALLERY'NİN İSKANDİNAV TARZI FINE ART BASKILARI

Baskılarımızın tümü, yeni nesil Giclée baskı makineleri ile istenilen renkleri ortaya çıkaran, keskin detaylar sunan müze kalitesinde ve uzun ömürlü Hahnemühle® kağıtları üzerine basılır. Dolayısıyla, baskının renkleri yıllar sonra bile ilk günkü canlılığını ve tazeliğini korur.

Evinizi sanatsal bir stille dekore ederken en büyük görev duvar dekorasyonuna düşmektedir. Duvar dekorasyonu bir yaşam alanını kişiselleştirmenin en iyi yollarından biridir. Yaşam veya iş alanlarımızın duvarlarını süsleyen dekoratif tablolar insan ruhuna doğrudan etki etmektedir. Dolayısıyla, sanatsal ve dekoratif tablolar seçerken bu konuyu göz önünde bulundurmalı, bilinçli ve hassas davranmalısınız. Bu yazımızda, geniş ürün yelpazemizdeki modern çizgileri ve özel tasarımlarıyla İskandinav tarzı resim ve fotoğraflarımızdan bahsedeceğiz.

NORDİKA GALLERY NİN İSKANDİNAV TARZI FINE ART BASKILARI

Siyah Beyaz Tablo ve Posterler

Geniş bir tasarım yelpazesine sahip ayrıcalıklı koleksiyonumuzun büyük bir bölümü bizzat kendi tasarımcı ekibimiz tarafından tutkuyla hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra dünya çapından illüstratör ve sanatçıların yeni tasarımlarını da takip ediyor, bunları satın alarak ürün çeşitliliğimizi geliştiriyoruz. Salonunuzun duvarlarını doğa manzaraları ile mi donatmak istiyorsunuz? Mutfağınız için çiçek tabloları mı arıyorsunuz? Ofisinizi soyut sanat tabloları ile mi süslemek istiyorsunuz? Ya da belki de yatak odanızı aslan, leopar gibi vahşi hayvan fotoğrafları ile dekore etmek istiyorsunuzdur? İnternet sitemizdeki binlerce tasarım arasından evinize veya ofisinize uyum sağlayan, kendi zevkinize hitap eden bir tasarım mutlaka bulabilirsiniz.

RESİM SEÇİMİ

Duvar dekorasyonunun en eğlenceli aşaması tablo seçimleridir. Bunu bu kadar eğlenceli kılan ise yaratıcılığınızı özgürce kullanabilme olanağına sahip olmanızdır. Binlerce görsel arasından sizi, tarzınızı ve inandığınız felsefeyi yansıtan tasarımlar seçerek kişiliği olan muazzam bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Kulağa aşikâr gelebilir ancak, size öncelikle tarzınız hakkında biraz durup düşünmenizi öneriyoruz. Zira söz konusu sanat olunca kişisel zevk moda dinlemez.

RESİM SEÇİMİ

Manzara Tablo ve Posterleri Satın Al

Bununla birlikte, mekâna nasıl bir hava vermek istediğiniz hakkında da düşünmelisiniz. Yatak odanıza romantik bir görünüş vermek, salonunuzda huzurlu bir ortam yaratmak veya mutfağınıza eğlenceli bir dokunuş katmak isteyebilirsiniz; ev sizin eviniz dolayısıyla istediğinizi yapabilirsiniz. Ancak sadece bir kuralı göz önünde bulundurmalısınız; dekore etmek istediğiniz alanın renklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunu derken, tek bir renk üzerinde durun demiyoruz elbette, ancak örneğin mobilyalarınız toprak renklerinde ise tablolarınızı daha ziyade yeşil ve kahverengi tonlarda seçin. İstediğiniz herhangi bir alanı sanat eserleriyle süsleyerek ve birbiriyle uyumlu renkler seçerek anında şık ve büyülü bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Ne yaparsanız yapın, yaptığınız şeyi tutkuyla ve tüm kalbinizle yapın. Eviniz kişiliğinizi ve kendi zevkinizi yansıtmalı; onu dünyanın en huzurlu yeri haline getirin.

Önceki
Sonraki

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta adresi kaydedildi!

Ürünü satın al

Seçenek Seçin

Seçeneği Düzenle
Stoka geldiğinde bana bildir
this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler
0%