İçeriğe atla
29 TEMMUZ'A KADAR %30 İNDİRİM
İstek Listesi
Sepet
0 ürün

Yeni Tasarımlar

Deniz Feneri Poster - Giclée BaskıDeniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Deniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Doğal tonlarda güzel bir deniz feneri fotoğrafı. Arka planda açık mavi bir gökyüzü görülmektedir ön planda ise saz püskülleri yer almaktadır. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Huzur Poster - Giclée BaskıHuzur Poster - Giclée Baskı

Huzur Poster - Giclée Baskı

Bu deniz temalı tablo fotoğrafına baktıkça denizin insanda uyandırdığı o sonsuz huzurlu ve dingin hissi sayesine daima anda kalacaksınız. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Patika Poster - Giclée BaskıPatika Poster - Giclée Baskı

Patika Poster - Giclée Baskı

Arka planda denizin göründüğü ön planda ise vahşi otlar arasında uzanan dar bir patikanın yer aldığı sade bir doğa fotoğrafı. Yumuşak tonlarıyla huzur veren bir hava sunan bu güzel fotoğraf evinize feng shui dekorunu uygulamak için iyi bir tercihtir. Zevkinize uygun başka posterler ile birlikte kullanıp hoş bir duvar tablo galerisi oluşturabilirsiniz. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Kayalık ve Deniz Poster - Giclée BaskıKayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Kayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Fotoğraftaki falez ve sahile vuran dalgaların sunduğu manzaraya baktıkça kendinizi adeta iyi hissedecek ve zihniniz rahatlayacaktır. İç mekânınıza feng shui dekorunu uygulamak için harika bir tercihtir. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Deniz Kabuğu Poster - Giclée BaskıDeniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Deniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Sahilde poz vermişçesine duran yakın çekim güzel bir denizkabuğu fotoğrafı. Estetik görünümüyle ve yumuşak tonlarıyla her mekâna uyum sağlayan bir poster tasarımı. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Sepet
0 ürün

BLOG

ZİHİNDE OLUMLU ETKİ YARATAN HOME OFİS TABLOLARI

Home ofisinize yeni zihin açıcı ve ilham verici sanatsal tablolar ile biraz değer katın! Güzel dekore edilmiş bir home ofis enerjinizi ve motivasyonunuzu arttırmaya yardımcı olacaktır.

Teknolojinin gelişmesi ve değişen yaşam şartları ile yeni bir çalışma kavramı ortaya çıktı: Home Office ya da home ofis! Sıklıkla duyduğumuz ve hayatımızın bir parçası haline gelen home ofis kavramı birçok insanın günlük yaşamının hayati bir parçası haline gelmiştir. İşlerinizi yürüttüğünüz yer ister evinizde kendi ofis alanınız olsun ister yatak odasının bir köşesi olsun hatta mutfak masası alanı olsun zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz bu yere ekstra özene göstermek gerekir. Yapılan araştırmalara göre sanatın hem üretkenliği arttırdığı hem de yaratıcılığı tetiklediği düşünülmektedir. Ofis tablo çeşitleri ve dekorasyon üslupları oldukça fazladır. Tarzınıza ve kişiliğinize uygun home ofis tabloları ile çalışma alanınızı ilham verici bir mekan haline getirin!

ofis tablolari

Çağdaş sanat tabloları satın al

MİNİMALİST OFİS VEYA ÇALIŞMA ODASI TABLOLARI

Konsantre olmak için sade ve derli toplu bir ortamda çalışmayı seviyorsanız minimalist tablolar size hitap ediyor olabilir. Temiz çizgilere, monokrom renk şemalarına ve düz hatlara sahip olan “az ve öz” tasarımlı posterler ile çalışma alanınız harika görünecektir. Bu zamansız ve her daim şık tablo modelleri sizlere dilediğiniz sadeliği sunacaktır.

OFIS TABLOLARI

Ünlü ressam tabloları satın al

YARATICI TASARIMLAR

Bazı insanlar da çok düzenli olmadığını hatta dağınık bir ortamda daha verimli çalıştığını söyler. Kendilerini, ilham kaynağı olabilecek her şeyle kuşatmayı severler. Eğer bu özelliklere sahip bir kişiliğe sahipseniz muhtemelen yaratıcılığı yüksek soyut tablolar tercih edersiniz. Olabildiğince dekoratif ve geometrik şekillerden referans alınarak ortaya çıkarılan bu dekoratif tablolar ile çalışma alanınızı üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

OFIS TABLO MODERN

Hayvan tabloları satın al

HAYVAN VE DOĞA RESİMLERİ

Söz konusu çalışma alanlarımız kişisel zevkler, tarzlar, renk seçimleri ve en çok da estetik anlayışımız ile şekillenir. Home ofisinizde bitkiler, uyumlu doğal renk ve tonlarda masa, sandalye ve aksesuarlar kullanmayı seviyorsanız duvarlarınızda doğayı çağrıştıran resimler de hoşunuza gidecektir. Hayvan, deniz, manzara tabloları home ofisinizin dekorasyonunu mükemmel bir şekilde tamamlayacak mobilyalarınızla ve dekorunuzun bütünüyle harika bir uyum oluşturulacaktır.

Önceki
Sonraki

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta adresi kaydedildi!

Ürünü satın al

Seçenek Seçin

Seçeneği Düzenle
Stoka geldiğinde bana bildir

Seçenek Seçin

this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler