İçeriğe atla
29 TEMMUZ'A KADAR %30 İNDİRİM
İstek Listesi
Sepet
0 ürün

Yeni Tasarımlar

Deniz Feneri Poster - Giclée BaskıDeniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Deniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Doğal tonlarda güzel bir deniz feneri fotoğrafı. Arka planda açık mavi bir gökyüzü görülmektedir ön planda ise saz püskülleri yer almaktadır. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Huzur Poster - Giclée BaskıHuzur Poster - Giclée Baskı

Huzur Poster - Giclée Baskı

Bu deniz temalı tablo fotoğrafına baktıkça denizin insanda uyandırdığı o sonsuz huzurlu ve dingin hissi sayesine daima anda kalacaksınız. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Patika Poster - Giclée BaskıPatika Poster - Giclée Baskı

Patika Poster - Giclée Baskı

Arka planda denizin göründüğü ön planda ise vahşi otlar arasında uzanan dar bir patikanın yer aldığı sade bir doğa fotoğrafı. Yumuşak tonlarıyla huzur veren bir hava sunan bu güzel fotoğraf evinize feng shui dekorunu uygulamak için iyi bir tercihtir. Zevkinize uygun başka posterler ile birlikte kullanıp hoş bir duvar tablo galerisi oluşturabilirsiniz. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Kayalık ve Deniz Poster - Giclée BaskıKayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Kayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Fotoğraftaki falez ve sahile vuran dalgaların sunduğu manzaraya baktıkça kendinizi adeta iyi hissedecek ve zihniniz rahatlayacaktır. İç mekânınıza feng shui dekorunu uygulamak için harika bir tercihtir. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Deniz Kabuğu Poster - Giclée BaskıDeniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Deniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Sahilde poz vermişçesine duran yakın çekim güzel bir denizkabuğu fotoğrafı. Estetik görünümüyle ve yumuşak tonlarıyla her mekâna uyum sağlayan bir poster tasarımı. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Sepet
0 ürün

BLOG

İLHAMINI DOĞADAN ALAN TABLOLAR İLE EVLERDE YAZ HAVASI

Hazırladığımız neşe saçan canlı renkli tasarımlar ile biz yaz moduna çoktan girdik bile! Mint yeşili, pembe ve mavinin tonları ile dekorunuza doğa ve denizin pozitif enerjisini taşıyın. Küçük dokunuşlarla yazın o sıcacık neşesini ve pozitifliğini içinde barındıran evler tasarlamanıza yardımcı olacak birbirinden keyifli posterlerden oluşan bir koleksiyon sunuyoruz sizlere. Tam yaz havasına uygun şık ve modern tablolar ile duvar dekorasyonunuz sıcak yaz renklerine bürünsün.

tablo salon

İki Flamingo Posterini Satın Al - Sörf Tahtaları Posterini Satın Al

Yaz mevsimi tam manasıyla bir yenileme ve yenilenme mevsimidir. Zihninizi boşaltmak ve evinizde huzuru hissetmek için yazın renklerini taşıyan, özgürlüğü ve mutluluğu çağrıştıran pastel tonlarda çerçeveli posterlerimizin yan yana gelmesi ile duvarlarınız adeta görsel bir sanata ulaşır. Eğer özgün olmaktan hoşlanıyorsanız orijinal tabloların yer aldığı bu koleksiyon tam size hitap ediyor olabilir. Evinizin veya yazlığınızın duvarlarını yazın renkleri ile dekore ederek yazı her yönüyle hissedebilir, çocukluğunuzun o eğlenceli ve kaygısız yaz günlerini yeniden yaşayabilirsiniz.

tablo dekoratif

Santorini Manzarası Posterini Satın Al

Hep söylenir ya ilk izlenim önemlidir diye, bu yaşadığınız yer için de genel geçer bir gerçektir, yani evinizin insanlarda bıraktığı ilk intiba çok önemli ve değerlidir. Stilinizin ve kişiliğinizin bir yansımasıdır, tıpkı parmak iziniz gibidir. Eve yazın sıcak tonlarını vermeye, genellikle dekorasyonu ihmal edilen antre veya holden başlayabilirsiniz. Evinize gelen insanlarda daha kapıyı açar açmaz olumlu etkiler bırakmak için ev girişine yaz temalı şık tablolar asmak güzel bir alternatif olabilir, misafirlerinize ilk girişte etkileyici bir karşılama yapabilirsiniz.

tablo yatak odası

Plaj Posterini Satın Al - Adventure Begins Posterini Satın Al

Güne başladığınız evin önemli odası olan yatak odanızı havuz, sahil, kum, güneş, deniz, plaj yani kısaca yazı anımsatacak tablolar ile keyifli bir alan haline getirebilirsiniz. Yazın canlılığını, uyandığınızda size güzel enerji verecek renklerini katabilirsiniz. Duvarlara rengarenk tablolar asarak bu odayı keyifli bir mekana çevirebilirsiniz.

tablo doğadan

Tüm Manzara Posterlerine Gözat

Oturma odası ya da salon yaza uygun değişikliklerin en kolay biçimde yapıldığı odalardan biridir. Örneğin sadece koltuk arkasına tablolar yerleştirerek bile salonunuzda yeni bir hava estirebilirsiniz. İç mekânınızın güzelliğini kendine özgü tarzları ile tamamlayan posterlerimiz evinize neşeli bir hava getirecektir. Kullanıldıkları her odanın tarzını yükselten yaz temalı renkli tablolar hem yaşam alanlarınıza hem de hayatınıza renk katar.

Önceki
Sonraki

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta adresi kaydedildi!

Ürünü satın al

Seçenek Seçin

Seçeneği Düzenle
Stoka geldiğinde bana bildir

Seçenek Seçin

this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler