İçeriğe atla
17 HAZİRAN'A KADAR %30 İNDİRİM
İstek Listesi
Sepet
0 ürün

Yeni Tasarımlar

Deniz Feneri Poster - Giclée BaskıDeniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Deniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Doğal tonlarda güzel bir deniz feneri fotoğrafı. Arka planda açık mavi bir gökyüzü görülmektedir ön planda ise saz püskülleri yer almaktadır. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Huzur Poster - Giclée BaskıHuzur Poster - Giclée Baskı

Huzur Poster - Giclée Baskı

Bu deniz temalı tablo fotoğrafına baktıkça denizin insanda uyandırdığı o sonsuz huzurlu ve dingin hissi sayesine daima anda kalacaksınız. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Patika Poster - Giclée BaskıPatika Poster - Giclée Baskı

Patika Poster - Giclée Baskı

Arka planda denizin göründüğü ön planda ise vahşi otlar arasında uzanan dar bir patikanın yer aldığı sade bir doğa fotoğrafı. Yumuşak tonlarıyla huzur veren bir hava sunan bu güzel fotoğraf evinize feng shui dekorunu uygulamak için iyi bir tercihtir. Zevkinize uygun başka posterler ile birlikte kullanıp hoş bir duvar tablo galerisi oluşturabilirsiniz. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Kayalık ve Deniz Poster - Giclée BaskıKayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Kayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Fotoğraftaki falez ve sahile vuran dalgaların sunduğu manzaraya baktıkça kendinizi adeta iyi hissedecek ve zihniniz rahatlayacaktır. İç mekânınıza feng shui dekorunu uygulamak için harika bir tercihtir. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Deniz Kabuğu Poster - Giclée BaskıDeniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Deniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Sahilde poz vermişçesine duran yakın çekim güzel bir denizkabuğu fotoğrafı. Estetik görünümüyle ve yumuşak tonlarıyla her mekâna uyum sağlayan bir poster tasarımı. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Sepet
0 ürün

BLOG

ÜNLÜ RESSAMLARIN TABLOLARI İLE EVİNİZİ SANAT İLE BULUŞTURUN

Ünlü Ressam Tabloları

Duvarlarınızı ünlü ressamların klasik eserleri ile dekore etmek, evinize zamansız bir tarz kazandıracaktır.

Ünlü sanatçıların namı dünyaya yayılmış klasik resimlerinden oluşan sanatsal tablo tasarımları oldukça beğeni toplamaktadır. Modern ve rengarenk tasarımlı Kandinski tablosu veya Monet’in kendine özgü üslubu ile yarattığı o muhteşem tablolar ya da Van Gogh’un o rüya misali eserleri ile hazırlanan dekoratif posterler sayesinde evinizi en canlı, en renkli ve bir o kadar da dingin ve huzurlu yeri haline getirin. Ünlü ressamların birbirinden güzel eserleri ve bu eserlerdeki zengin renk paletleri ile modern ev dekorasyonları oluşturmanızı sağlayacak fikirlerimizden ilham alın!

home ofis dekorasyonu

ünlü ressamların en yeni tablo posterlerini satın al 

Renkli motifler ve yaratıcı tasarımlar 

Gelişen teknolojinin etkisiyle birçok mesleği evden icra etmek mümkün hale geldi. Dolayısıyla, evinizin bir odasını ofise dönüştürüp işlerinizi rahatlık ve konfor ile yürütürken, home ofis dekorasyonu ilham verici ve zihin açıcı bir çalışma alanı tasarımı anlamında ayrı bir önem taşımaktadır. Çalışma alanları motivasyonun ve konsantrasyonun en üst düzeyde olması gereken yerler olduğundan da duvar dekorasyonu için tercih edeceğiniz aksesuarlar da özenle seçilmelidir. Matisse tablolarındaki resimler, William Morris’in birbirinden güzel çalışmaları veya doğanın tüm güzelliklerini barındıran Monet tabloları hem dikkatinizi toplamanıza yardımcı olacaktır hem de size ilham kaynağı olacaktır.

duvar dekorasyonunuza

Büyük dalga tablo posterini satın al

Sanatsal duvar posterleri ile evinizde sanata yer açın

Bu tarzı evinize uyguladığınızda siz de çok sevecek ve evinizde daha iyi vakit geçireceksiniz. Mavinin en güzel tonlarının yer aldığı Van Gogh’un Çiçek Açan Badem Ağacı (Almond Blossoms) tablosu ya da Hokuai’nin yine mavi rengin hâkim olduğu Büyük Dalga (Great Wave) eserinin poster tasarımlarını salon veya oturma odası duvarlarında sergileyip çok güzel bir atmosfer meydana getirebilirsiniz. Sanatsal posterlerin daha aydınlık, modern ve temiz bir görünüm sunmalarının yanı sıra misafirleriniz ve sevdiklerinizle yapacağınız sıcak bir sohbetin ve keyifli bir muhabbetin konusunu da oluşturabilirler.

ünlü ressam tabloları

Soyut tablolar satın al

Dekoratif desenli duvar tabloları

Arts and Crafts hareketinin öncülerinden olan William Morris’in ürettiği ve geometrik bir yüzey üzerinde tekrarlanan stilize edilmiş yapraklar, dallar ve çiçek desenleri adeta şiirsel bir görsellik sunmaktadır. Bu güzel motiflerle oluşturulan çerçeveli modern tablolar iç mekânlarda estetiği üst düzeye taşıyıp fark yaratabilirsiniz.

 salon veya oturma odası duvarlarında

bauhaus tablo posteri satın al 

Yeni bir stil ile yenileyin ve yenilenin

Ev dekorasyonunda yepyeni bir stil denemeye ne dersiniz? Modernizmi en iyi temsil eden akımlardan olan Bauhaus ve De Stijl akımlarına ait tasarımlar da ayırt edici özellikleri ile ilgi görmektedir. Geometrik şekiller ve ana renkler gibi görsel unsurları baz alarak oluşturulan bu tasarımlar ile duvar dekorasyonunuza yeni bir tarz getirerek hem kendinizi hem de evinizi tazeleyin!

tablo monet

Sizler için hazırladığımız duvar dekorasyon örneklerinden ilham alın ve salon, çalışma odası, oturma odası, yatak odası, kısaca evinizin herhangi bir bölümünde dekoratif değeri yüksek ünlü ressam tabloları kullanarak şık ve dikkat çekici bir görünüm yakalayın.

Önceki
Sonraki

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta adresi kaydedildi!

Ürünü satın al

Seçenek Seçin

Seçeneği Düzenle
Stoka geldiğinde bana bildir

Seçenek Seçin

this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler