İçeriğe atla
26 ŞUBAT'A KADAR
%30 İNDİRİM + ÜCRETSİZ KARGO

WhatsApp: 0552 315 71 62

TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

BLOG

ÜNLÜ RESSAMLARIN TABLOLARI İLE EVİNİZİ SANAT İLE BULUŞTURUN

Ünlü Ressam Tabloları

Duvarlarınızı ünlü ressamların klasik eserleri ile dekore etmek, evinize zamansız bir tarz kazandıracaktır.

Ünlü sanatçıların namı dünyaya yayılmış klasik resimlerinden oluşan sanatsal tablo tasarımları oldukça beğeni toplamaktadır. Modern ve rengarenk tasarımlı Kandinski tablosu veya Monet’in kendine özgü üslubu ile yarattığı o muhteşem tablolar ya da Van Gogh’un o rüya misali eserleri ile hazırlanan dekoratif posterler sayesinde evinizi en canlı, en renkli ve bir o kadar da dingin ve huzurlu yeri haline getirin. Ünlü ressamların birbirinden güzel eserleri ve bu eserlerdeki zengin renk paletleri ile modern ev dekorasyonları oluşturmanızı sağlayacak fikirlerimizden ilham alın!

home ofis dekorasyonu

ünlü ressamların en yeni tablo posterlerini satın al 

Renkli motifler ve yaratıcı tasarımlar 

Gelişen teknolojinin etkisiyle birçok mesleği evden icra etmek mümkün hale geldi. Dolayısıyla, evinizin bir odasını ofise dönüştürüp işlerinizi rahatlık ve konfor ile yürütürken, home ofis dekorasyonu ilham verici ve zihin açıcı bir çalışma alanı tasarımı anlamında ayrı bir önem taşımaktadır. Çalışma alanları motivasyonun ve konsantrasyonun en üst düzeyde olması gereken yerler olduğundan da duvar dekorasyonu için tercih edeceğiniz aksesuarlar da özenle seçilmelidir. Matisse tablolarındaki resimler, William Morris’in birbirinden güzel çalışmaları veya doğanın tüm güzelliklerini barındıran Monet tabloları hem dikkatinizi toplamanıza yardımcı olacaktır hem de size ilham kaynağı olacaktır.

duvar dekorasyonunuza

Büyük dalga tablo posterini satın al

Sanatsal duvar posterleri ile evinizde sanata yer açın

Bu tarzı evinize uyguladığınızda siz de çok sevecek ve evinizde daha iyi vakit geçireceksiniz. Mavinin en güzel tonlarının yer aldığı Van Gogh’un Çiçek Açan Badem Ağacı (Almond Blossoms) tablosu ya da Hokuai’nin yine mavi rengin hâkim olduğu Büyük Dalga (Great Wave) eserinin poster tasarımlarını salon veya oturma odası duvarlarında sergileyip çok güzel bir atmosfer meydana getirebilirsiniz. Sanatsal posterlerin daha aydınlık, modern ve temiz bir görünüm sunmalarının yanı sıra misafirleriniz ve sevdiklerinizle yapacağınız sıcak bir sohbetin ve keyifli bir muhabbetin konusunu da oluşturabilirler.

ünlü ressam tabloları

Soyut tablolar satın al

Dekoratif desenli duvar tabloları

Arts and Crafts hareketinin öncülerinden olan William Morris’in ürettiği ve geometrik bir yüzey üzerinde tekrarlanan stilize edilmiş yapraklar, dallar ve çiçek desenleri adeta şiirsel bir görsellik sunmaktadır. Bu güzel motiflerle oluşturulan çerçeveli modern tablolar iç mekânlarda estetiği üst düzeye taşıyıp fark yaratabilirsiniz.

 salon veya oturma odası duvarlarında

bauhaus tablo posteri satın al 

Yeni bir stil ile yenileyin ve yenilenin

Ev dekorasyonunda yepyeni bir stil denemeye ne dersiniz? Modernizmi en iyi temsil eden akımlardan olan Bauhaus ve De Stijl akımlarına ait tasarımlar da ayırt edici özellikleri ile ilgi görmektedir. Geometrik şekiller ve ana renkler gibi görsel unsurları baz alarak oluşturulan bu tasarımlar ile duvar dekorasyonunuza yeni bir tarz getirerek hem kendinizi hem de evinizi tazeleyin!

tablo monet

Sizler için hazırladığımız duvar dekorasyon örneklerinden ilham alın ve salon, çalışma odası, oturma odası, yatak odası, kısaca evinizin herhangi bir bölümünde dekoratif değeri yüksek ünlü ressam tabloları kullanarak şık ve dikkat çekici bir görünüm yakalayın.

Önceki
Sonraki

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta adresi kaydedildi!

Ürünü satın al

Seçenek Seçin

Seçeneği Düzenle
Stoka geldiğinde bana bildir
this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler
0%