İçeriğe atla
29 TEMMUZ'A KADAR %30 İNDİRİM
İstek Listesi
Sepet
0 ürün

Yeni Tasarımlar

Deniz Feneri Poster - Giclée BaskıDeniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Deniz Feneri Poster - Giclée Baskı

Doğal tonlarda güzel bir deniz feneri fotoğrafı. Arka planda açık mavi bir gökyüzü görülmektedir ön planda ise saz püskülleri yer almaktadır. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Huzur Poster - Giclée BaskıHuzur Poster - Giclée Baskı

Huzur Poster - Giclée Baskı

Bu deniz temalı tablo fotoğrafına baktıkça denizin insanda uyandırdığı o sonsuz huzurlu ve dingin hissi sayesine daima anda kalacaksınız. Zevkinize göre farklı tasarımlarla kombinler yaratıp odalarınıza aydınlık ve ferahlık katabilirsiniz. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Patika Poster - Giclée BaskıPatika Poster - Giclée Baskı

Patika Poster - Giclée Baskı

Arka planda denizin göründüğü ön planda ise vahşi otlar arasında uzanan dar bir patikanın yer aldığı sade bir doğa fotoğrafı. Yumuşak tonlarıyla huzur veren bir hava sunan bu güzel fotoğraf evinize feng shui dekorunu uygulamak için iyi bir tercihtir. Zevkinize uygun başka posterler ile birlikte kullanıp hoş bir duvar tablo galerisi oluşturabilirsiniz. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Kayalık ve Deniz Poster - Giclée BaskıKayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Kayalık ve Deniz Poster - Giclée Baskı

Fotoğraftaki falez ve sahile vuran dalgaların sunduğu manzaraya baktıkça kendinizi adeta iyi hissedecek ve zihniniz rahatlayacaktır. İç mekânınıza feng shui dekorunu uygulamak için harika bir tercihtir. Poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Deniz Kabuğu Poster - Giclée BaskıDeniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Deniz Kabuğu Poster - Giclée Baskı

Sahilde poz vermişçesine duran yakın çekim güzel bir denizkabuğu fotoğrafı. Estetik görünümüyle ve yumuşak tonlarıyla her mekâna uyum sağlayan bir poster tasarımı. Bu poster, fotoğrafı zarif bir şekilde çevreleyen beyaz bir kenarlık içerir.
490TL
700TL
490TL
Sepet
0 ürün

BLOG

MUTFAK TABLOLARI İLE DUVAR DEKORASYONU

MUTFAK TABLOLARI İLE DUVAR DEKORASYONU

Kahvenizi huzurla yudumlamak ve güne keyifle başlamak için mutfak dekorasyonu çok önemlidir. Küçük bir mutfağı şık aksesuarlarla nasıl dekore edeceğinize dair ipuçlarımızla mutfağınızı özgün ve estetik bir mekâna dönüştürebilirsiniz.

Güzel bir mutfak dekorasyonu için mutfağınızın illa büyük olması gerekmez. Atacağınız doğru adımlar ile küçük bir mutfağı dahi son derece iç açıcı ve güzel bir hale getirebilirsiniz. Her şey mutfağın boyutu arasında doğru bir orantı dengesi yakalamak ve kişilik katmaktan ibarettir. Ayrıca zamanın ruhunu yansıtmak da önemlidir. Mutfağınızı modern mutfak tabloları ile akıllıca dekore ederek stil sahibi bir yaşam alanı yaratın. İşte sizler için mutfağınızın görünümünü çerçeveli duvar tabloları ile yenilemeye yardımcı olacak güzel önerilerimiz var. 

MUTFAK TABLOLARI İLE DUVAR DEKORASYONU

Mutfak için canlı renkli tablo - Bu Fine Art Posteri Satın Al

Mutfağınızdaki boş bir duvarınız var ise ve bu alana hem işlevsellik hem de estetik katmak istiyorsanız, raflar çok pratik bir çözüm olabilir. Duvara monte edeceğiniz rafın üzerine en beğendiğiniz mutfak posterleri ile bir galeri oluşturup bunları en sevdiğiniz yemek kitapları ile bir arada kullanabilirsiniz. Hem görsel olarak hoş bir görüntü elde edersiniz hem de kullanışlı bir köşe oluşturmuş olursunuz.

mutfak dekorasyonu

Yemek masası duvarına tablo - Kahve Posteri Satın Al 

Mutfakları dekore etmenin bir diğer akıllıca yolu da pencere duvarı veya önündeki pervazlı alanı kullanmaktır. Mutfağınızda bir pencere var ise bu alanı değerlendirebilirsiniz. Pencere önüne konumlandıracağınız geniş ve şık bir pervazın üzerine çerçeveli tablolar yerleştirerek ve bunları da çiçek, bitki veya çeşitli dekoratif aksesuarlarla birlikte düzenleyerek çekici bir alan yaratabilirsiniz. Bu şekilde hem alandan en iyi şekilde yararlanmış hem de pencerenizi güzelleştirmiş olursunuz.

Mutfak için yazılı tablo

 Mutfak için yazılı tablo - Bu Tasarımı Satın Al

Alçak bir saklama dolabınız mı var? O alanı mutlaka değerlendirin! Büyüklüğü ne olursa olsun bu duvarda çerçeveli posterler sergileyerek daha kişisel ve göze hoş gelen bir alan oluşturabilirsiniz. Küçük mutfakları ilham verici hale getirmek ve dekorasyona tuz biber katmak için yaratıcı olmak ve biraz da alışılmışın dışına çıkmak de gerekir. Özel olarak mutfak için tasarlanan çerçeveli tablolarımızdan ilham alabilirsiniz.

Mutfak tablo fiyatları ve tasarımlarımızı görmek için MUTFAK bölümüne tıklayın

Önceki
Sonraki

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta adresi kaydedildi!

Ürünü satın al

Seçenek Seçin

Seçeneği Düzenle
Stoka geldiğinde bana bildir

Seçenek Seçin

this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 Ürünler