• DUVAR DEKORASYONUNDA RENK AHENGİ

  DUVAR DEKORASYONUNDA RENK AHENGİ
  Güzel bir ev ortamı yaratmak kimimize zor gelebilir, hatta çoğumuz ne yaparsak yapalım bunu tam olarak doğru yapamayacağımızı düşünürüz. Ancak hiç endişe etmenize gerek yok, biz size bu konuda yardımcı olmak için buradayız! Dekorun kalitesini belirleyen unsurlardan en önemli olanı renk uyumudur. Renk uyumuna dikkat edilerek yapılan ev dekorasyonları daima daha estetik bir görünüm sunar. Bu yazı ile üç farklı renk kombini örneğiyle renk...
 • EVİNİZİN DUVARLARINI DEKORATİF TABLOLARLA SÜSLEMENİN YEDİ YOLU

  EVİNİZİN DUVARLARINI DEKORATİF TABLOLARLA SÜSLEMENİN YEDİ YOLU
  Evinize fresh bir görüntü vermenin zamanı gelmedi mi? Nordika Gallery ekibi olarak sizlere duvar dekorasyonuna dair fikir vermek amacı ile farklı tarzlarda birbiriyle uyumlu şık tablo modellerini bir araya getirdik. Birbirinden güzel ve modern bu tablo kombinlerine gelin hep birlikte bir göz atalım. 
 • MODERN DUVAR TABLOLARI: SALONUNUZA YEPYENİ BİR GÖRÜNÜM VERMENİN EN KOLAY YOLU

  MODERN DUVAR TABLOLARI: SALONUNUZA YEPYENİ BİR GÖRÜNÜM VERMENİN EN KOLAY YOLU
  Salon dekorasyonu dediğimizde öncellikli amacımız sıcak bir ortam yaratmaktır. Dekorasyon esnasında özellikle özen göstermemiz gereken yerlerden biri koltuğun çevresindeki alanlardır. Zira en çok vakit geçirdiğimiz alan bu alandır; burada yorgunluğumuzu atarız, dinleniriz, misafir ağırlarız yeri geldiğinde keyifli vakit geçiririz. İşte sizlere salonunuzu pozitif enerji ile donatmanızı sağlayacak birkaç pratik öneri.
Size bir onay email'i gönderdik
Bu email zaten kayıtlı