• DUVAR DEKORASYONUNDA RENK AHENGİ

  DUVAR DEKORASYONUNDA RENK AHENGİ
  Güzel bir ev ortamı yaratmak kimimize zor gelebilir, hatta çoğumuz ne yaparsak yapalım bunu tam olarak doğru yapamayacağımızı düşünürüz. Ancak hiç endişe etmenize gerek yok, biz size bu konuda yardımcı olmak için buradayız! Dekorun kalitesini belirleyen unsurlardan en önemli olanı renk uyumudur. Renk uyumuna dikkat edilerek yapılan ev dekorasyonları daima daha estetik bir görünüm sunar. Bu yazı ile üç farklı renk kombini örneğiyle renk...
 • İLHAMINI DOĞADAN ALAN TABLOLAR İLE EVLERDE YAZ HAVASI

  İLHAMINI DOĞADAN ALAN TABLOLAR İLE EVLERDE YAZ HAVASI
  Hazırladığımız neşe saçan canlı renkli tasarımlar ile biz yaz moduna çoktan girdik bile! Mint yeşili, pembe ve mavinin tonları ile dekorunuza doğa ve denizin pozitif enerjisini taşıyın. Küçük dokunuşlarla yazın o sıcacık neşesini ve pozitifliğini içinde barındıran evler tasarlamanıza yardımcı olacak birbirinden keyifli posterlerden oluşan bir koleksiyon sunuyoruz sizlere. Tam yaz havasına uygun şık ve güzel tablolar ile duvar dekorasyonunuz sıcak yaz renklerine bürünsün.
 • SALON İÇİN BÜYÜK TABLOLAR YA DA…DUVAR GALERİLERİ

  SALON İÇİN BÜYÜK TABLOLAR YA DA…DUVAR GALERİLERİ
  Renkler ve zevkler elbette tartışılmaz, ancak şunu da söylemeliyiz ki salona asılan ve geçmiş yüzyıldan kalma o tekdüze büyük tablolar miadını tamamlamış durumdadır. Zaman, evleri Gallery Wall yani duvar galerileri ile dekore etme zamanıdır. Dekorasyonunuzu yeni bir bakış açısı ile tasarlamak için tarz sahibi dekoratif tablolar bir araya getirdik. İşte sizlere fikir verebilecek ve galerinizi zevkinize göre oluşturmanızı sağlayacak birkaç tablo kombin önerisi.
Size bir onay email'i gönderdik
Bu email zaten kayıtlı