• DUVAR DEKORASYONUNDA RENK AHENGİ

  DUVAR DEKORASYONUNDA RENK AHENGİ
  Güzel bir ev ortamı yaratmak kimimize zor gelebilir, hatta çoğumuz ne yaparsak yapalım bunu tam olarak doğru yapamayacağımızı düşünürüz. Ancak hiç endişe etmenize gerek yok, biz size bu konuda yardımcı olmak için buradayız! Dekorun kalitesini belirleyen unsurlardan en önemli olanı renk uyumudur. Renk uyumuna dikkat edilerek yapılan ev dekorasyonları daima daha estetik bir görünüm sunar. Bu yazı ile üç farklı renk kombini örneğiyle renk...
 • İLHAMINI DOĞADAN ALAN TABLOLAR İLE EVLERDE YAZ HAVASI

  İLHAMINI DOĞADAN ALAN TABLOLAR İLE EVLERDE YAZ HAVASI
  Hazırladığımız neşe saçan canlı renkli tasarımlar ile biz yaz moduna çoktan girdik bile! Mint yeşili, pembe ve mavinin tonları ile dekorunuza doğa ve denizin pozitif enerjisini taşıyın. Küçük dokunuşlarla yazın o sıcacık neşesini ve pozitifliğini içinde barındıran evler tasarlamanıza yardımcı olacak birbirinden keyifli posterlerden oluşan bir koleksiyon sunuyoruz sizlere. Tam yaz havasına uygun şık ve güzel tablolar ile duvar dekorasyonunuz sıcak yaz renklerine bürünsün.
 • SALON İÇİN BÜYÜK TABLOLAR YA DA…DUVAR GALERİLERİ

  SALON İÇİN BÜYÜK TABLOLAR YA DA…DUVAR GALERİLERİ
  Renkler ve zevkler elbette tartışılmaz, ancak şunu da söylemeliyiz ki salona asılan ve geçmiş yüzyıldan kalma o tekdüze büyük tablolar miadını tamamlamış durumdadır. Zaman, evleri Gallery Wall yani duvar galerileri ile dekore etme zamanıdır. Dekorasyonunuzu yeni bir bakış açısı ile tasarlamak için tarz sahibi dekoratif tablolar bir araya getirdik. İşte sizlere fikir verebilecek ve galerinizi zevkinize göre oluşturmanızı sağlayacak birkaç tablo kombin önerisi.
 • ÜNLÜ RESSAMLARIN TABLOLARI İLE EVİNİZİ SANAT İLE BULUŞTURUN

  ÜNLÜ RESSAMLARIN TABLOLARI İLE EVİNİZİ SANAT İLE BULUŞTURUN
  Ünlü sanatçıların namı dünyaya yayılmış klasik resimlerinden oluşan sanatsal tablo tasarımları oldukça beğeni toplamaktadır. Modern ve rengarenk tasarımlı Kandinski tablosu veya Monet’in kendine özgü üslubu ile yarattığı o muhteşem tablolar ya da Van Gogh’un o rüya misali eserleri ile hazırlanan dekoratif posterler sayesinde evinizi en canlı, en renkli ve bir o kadar da dingin ve huzurlu yeri haline getirin.
 • EVİNİZİN DUVARLARINI DEKORATİF TABLOLARLA SÜSLEMENİN YEDİ YOLU

  EVİNİZİN DUVARLARINI DEKORATİF TABLOLARLA SÜSLEMENİN YEDİ YOLU
  Evinize fresh bir görüntü vermenin zamanı gelmedi mi? Nordika Gallery ekibi olarak sizlere duvar dekorasyonuna dair fikir vermek amacı ile farklı tarzlarda birbiriyle uyumlu şık tablo modellerini bir araya getirdik. Birbirinden güzel ve modern bu tablo kombinlerine gelin hep birlikte bir göz atalım. 
 • MODERN DUVAR TABLOLARI: SALONUNUZA YEPYENİ BİR GÖRÜNÜM VERMENİN EN KOLAY YOLU

  MODERN DUVAR TABLOLARI: SALONUNUZA YEPYENİ BİR GÖRÜNÜM VERMENİN EN KOLAY YOLU
  Salon dekorasyonu dediğimizde öncellikli amacımız sıcak bir ortam yaratmaktır. Dekorasyon esnasında özellikle özen göstermemiz gereken yerlerden biri koltuğun çevresindeki alanlardır. Zira en çok vakit geçirdiğimiz alan bu alandır; burada yorgunluğumuzu atarız, dinleniriz, misafir ağırlarız yeri geldiğinde keyifli vakit geçiririz. İşte sizlere salonunuzu pozitif enerji ile donatmanızı sağlayacak birkaç pratik öneri.
Size bir onay email'i gönderdik
Bu email zaten kayıtlı